Partnerzy

Certes Networks.  Amerykańska firma Certes Networks od 2000 roku dostarcza przełomowe i niezawodne rozwiązania do szyfrowania ruchu w poufnych sieciach transmisji danych. W wielu tysiącach projektów wdrożonych na całym świecie, Certes dostarcza sprawdzone rozwiązania dla ochrony danych w sektorze usług finansowych, ochrony zdrowia, administracji, mediów, telekomunikacji, edukacji i wielu innych gałęziach gospodarki.

Cybertinel. Izraelska firma specjalizująca się w wykrywaniu i obronie przed atakami typu APT i Zero-day-attack. Firma została stworzona w roku 2012 po 4 latach działań badawczo-rozwojowych. Pierwszą komercyjną wersję swojego rozwiązania wypuściła w 4 kwartale 2012 roku, a na dzień dzisiejszy aktywnie chroni setki tysięcy końcówek na całym świecie.

Fidelis Cybersecurity. Amerykańska firma stworzona w 2002 roku. W 2012 roku stała się częścią koncernu General Dynamics, a w kwietniu 2015 roku została przejęta przez Marlin Equity Partners. Firma za pomocą swoich rozwiązań klasy appliance oferuje ochronę sieci przed włamaniami i wyciekiem danych między innymi takim klientom jak IBM, Armia Stanów Zjednoczonych, czy Departamenty Rządu USA.  

Zscaler. Amerykańska firma utworzona w 2008 roku. Firma oferuje przedsiębiorstwom elastyczny i rozbudowany system do analizowania ogólnych tendencji i wzorców w ruchu internetowym z możliwością zejścia do poziomu konkretnych zdarzeń jednocześnie obniżając koszty przechowywania dzienników ruchu sieciowego i zapewnia szybki dostęp do ich zawartości. Jako pierwsza firma na świecie zaoferowała rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwa ruchu internetowego oparte na platformie Security-as-a-Service.

Timber by EMSIEN 3 Ltd BG