O nas

BA Service Sp z o.o. jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku finansowego.

Oferujemy:

  • Audyty bezpieczeństwa sieci
  • Testy penetracyjne zewnętrzne i wewnętrzne
  • Szyfrowanie i zabezpieczanie danych
  • Wykrywanie anomalii i przeciwdziałanie zagrożeniom
  • Ochronę brzegu i wnętrza sieci oraz urządzeń końcowych
  • Monitorowanie i zarządzanie zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem

Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy rozwiązań, nowoczesnych technologii i usług doradczych z zakresu ochrony informacji i szeroko rozumianego bezpieczeństwa teleinformatycznego. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam wykształcić kompleksową ofertę kierowaną do sektora finansowego a nasi pracownicy stanowią wyspecjalizowany zespół, którego członkowie szczycą się wieloma międzynarodowymi certyfikatami

Wraz z rozwojem technologii i informatyzacji, Instytucje Finansowe i ich systemy informatyczne w większym stopniu są narażone na różne, coraz bardziej wyrafinowane i powszechniejsze zagrożenia takie jak: ataki, kradzieże, szpiegostwo, oszustwa informatyczne, złośliwe oprogramowanie, awarie, wyciek danych. Uzależnienie Banków od systemów i usług informacyjnych sprawia, że są one coraz częściej podatne na zagrożenia utraty bezpieczeństwa. Z uwagi na charakter teraźniejszych zagrożeń dla systemów informacyjnych, bezpieczeństwo jakie można osiągnąć za pomocą środków technicznych jest ograniczone i musi być wspierane i zarządzane przez odpowiednie środki organizacyjne (polityki, regulaminy i procedury), a także odpowiednio przeszkolony i świadomy personel.

W pracy z Klientami skupiamy się na zapewnieniu optymalnej integracji bezpieczeństwa informacji z procesami biznesowymi Banku. Pomagamy w osiągnięciu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa przy optymalnej alokacji zasobów.

Oferujemy kompleksową ofertę wspierając Instytucje Finansowe na wszystkich etapach procesu zapewniania bezpieczeństwa informacji.

Timber by EMSIEN 3 Ltd BG